Terš August (Praha 1870 - 1928)
Kaplička, signováno vpravo dole A. Terš, olej/plátno, 77,5 x 105,5 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |